Chodila Gorila po Slovensku a smrdela a smrdela a smrdela

Autor: Eduard Krištof | 28.12.2011 o 19:01 | (upravené 28.12.2011 o 19:32) Karma článku: 20,97 | Prečítané:  7174x

Nechcem a nebudem rozoberať tých takmer sto strán prepisov hovorov a prepisov z použitých iných informačnotechnických prostriedkov  medzi príslušníkmi finančných skupín, politikmi najvyššej úrovne a ďalšou smotánkou o tom ako si delili sféry záujmu, provízie, lukratívne miesta a to všetci bez rozdielu /SDKU, SMER, SMK, KDH, HZDS.../ ,  lebo sa mi z toho zdvíha žalúdok. Chcem len poukázať na ďalší fakt - účasť médií na tejto veľmi zaujímavej téme. Stačí si to prečítať na dolezite.sk/Cely_zaznam_ITP_GORILA_142.html

Tých takmer sto strán svinstiev, korupcie, prepletených stranícko-finančných vzťahov, ryžovania zo štátneho, zabezpečenia svojich stratníckych, rodinných a neviem akých blízkych by malo byť v riadnej demokratickej spoločnosti pastvou pre médiá. Mali by byť toho plné noviny, spravodajské relácie a zainteresovaní politici by sa nemali odtrhnúť od telefónov,  ktoré by ich otravovali so žiadosťou o  vyjadrenie. Stačí si to prečítať na dolezite.sk/Cely_zaznam_ITP_GORILA_142.html
Zatiaľ je tíško a politici nám masírujú mozgy o svojej oddanosti a práci pre blaho ľudu. No hnus.   
Keď sa riešila kauza odposluchy Galko, kauza protestu lekárov mohli sme sledovať všetky  skutočnosti na televíznej obrazovke, v rozhlase, tlači, na internete a proste všade.  Bol popísaný každý s prepáčením prd v týchto kauzách. Proti Gorile to však boli kauzičky alebo len kauzulienky. Tu ide o podstatu štátu o podstatu fungovania demokracie ak vôbec  ešte možno dúfať čo len v štipku demokracie v tomto štáte. A zrazu ticho. Len strohé skonštatovanie, že kauzu opäť prešetruje polícia /tá v ktorej funkcionári sú každovolebne obmieňaní podľa politickej príslušnosti, tá ktorej odmeny sú vždy najvyšie za každého ministra, len aby bola vždy poruke a poslušná, tá ktorá možno aj má rozličné poznatky a aj dôkazy k týmto veciam a len sa jej akosi nechce a ani akosi nemôže ich dať do podoby že by na niekoho ukazovala prstom, lebo by ukázala aj na svoje stranícke vedenie- volá sa to vlastný gól/ . Potom tu je skonštatovanie blogera a rozbor z jeho pohľadu a zverejnenie linku na stránku s prepismi , vyjadrenie bývalého generálneho prokurátora že prepisy nie sú autentické a dosť. Nič viac.

O čom toto všetko svedčí?
Jednoducho o tom, že keď treba aj médiá mlčia.
Jednoducho o tom,  že aj napriek tomu že toto sú záujmy z pohľady fungovania štátu  najvyššie a sú podľa  toho do akého obdobia  Gorila zapadá známe niekoľkým stovkám zodpovedných ľudí  nikto nekoná a aj poloslepá bohyňa justícia keď treba mlčí.
Jednoducho o tom, že aj keď som si doteraz nahováral, že predsa musia byť aj spravodliví ľudia  medzi politikmi ich asi nenájdeme.
Jednoducho o tom, že 10.3.2012 táto banda musí ísť "dolu" ako hovorí mafián Prco z Mafstory.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?