Chodila Gorila po Slovensku a smrdela a smrdela a smrdela

Autor: Eduard Krištof | 28.12.2011 o 19:01 | (upravené 28.12.2011 o 19:32) Karma článku: 20,97 | Prečítané:  7154x

Nechcem a nebudem rozoberať tých takmer sto strán prepisov hovorov a prepisov z použitých iných informačnotechnických prostriedkov  medzi príslušníkmi finančných skupín, politikmi najvyššej úrovne a ďalšou smotánkou o tom ako si delili sféry záujmu, provízie, lukratívne miesta a to všetci bez rozdielu /SDKU, SMER, SMK, KDH, HZDS.../ ,  lebo sa mi z toho zdvíha žalúdok. Chcem len poukázať na ďalší fakt - účasť médií na tejto veľmi zaujímavej téme. Stačí si to prečítať na dolezite.sk/Cely_zaznam_ITP_GORILA_142.html

Tých takmer sto strán svinstiev, korupcie, prepletených stranícko-finančných vzťahov, ryžovania zo štátneho, zabezpečenia svojich stratníckych, rodinných a neviem akých blízkych by malo byť v riadnej demokratickej spoločnosti pastvou pre médiá. Mali by byť toho plné noviny, spravodajské relácie a zainteresovaní politici by sa nemali odtrhnúť od telefónov,  ktoré by ich otravovali so žiadosťou o  vyjadrenie. Stačí si to prečítať na dolezite.sk/Cely_zaznam_ITP_GORILA_142.html
Zatiaľ je tíško a politici nám masírujú mozgy o svojej oddanosti a práci pre blaho ľudu. No hnus.   
Keď sa riešila kauza odposluchy Galko, kauza protestu lekárov mohli sme sledovať všetky  skutočnosti na televíznej obrazovke, v rozhlase, tlači, na internete a proste všade.  Bol popísaný každý s prepáčením prd v týchto kauzách. Proti Gorile to však boli kauzičky alebo len kauzulienky. Tu ide o podstatu štátu o podstatu fungovania demokracie ak vôbec  ešte možno dúfať čo len v štipku demokracie v tomto štáte. A zrazu ticho. Len strohé skonštatovanie, že kauzu opäť prešetruje polícia /tá v ktorej funkcionári sú každovolebne obmieňaní podľa politickej príslušnosti, tá ktorej odmeny sú vždy najvyšie za každého ministra, len aby bola vždy poruke a poslušná, tá ktorá možno aj má rozličné poznatky a aj dôkazy k týmto veciam a len sa jej akosi nechce a ani akosi nemôže ich dať do podoby že by na niekoho ukazovala prstom, lebo by ukázala aj na svoje stranícke vedenie- volá sa to vlastný gól/ . Potom tu je skonštatovanie blogera a rozbor z jeho pohľadu a zverejnenie linku na stránku s prepismi , vyjadrenie bývalého generálneho prokurátora že prepisy nie sú autentické a dosť. Nič viac.

O čom toto všetko svedčí?
Jednoducho o tom, že keď treba aj médiá mlčia.
Jednoducho o tom,  že aj napriek tomu že toto sú záujmy z pohľady fungovania štátu  najvyššie a sú podľa  toho do akého obdobia  Gorila zapadá známe niekoľkým stovkám zodpovedných ľudí  nikto nekoná a aj poloslepá bohyňa justícia keď treba mlčí.
Jednoducho o tom, že aj keď som si doteraz nahováral, že predsa musia byť aj spravodliví ľudia  medzi politikmi ich asi nenájdeme.
Jednoducho o tom, že 10.3.2012 táto banda musí ísť "dolu" ako hovorí mafián Prco z Mafstory.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

EKONOMIKA

Štátne mapy za milióny Únia nežiadala, vymyslelo si ich Slovensko

Projekt bol schválený na Slovensku skôr, ako o ňom hovorila Únia.

TECH

Čili papričky môžu ľuďom predlžovať život

Štúdia naznačuje, že červené čili znižuje úmrtnosť.


Už ste čítali?